Різне



сучасні технології

Цифрова компетентність

Цікаве фото

Библиотека ХНУП

Мода 2017- простота

http://kostuk.vtc.vn.ua - Костюк технічний коледж

У каждого человека имеются свои уникальные ангелы-хранители. У кого-то один ангел, а у кого-то много; но всегда можно призвать на помощь ещё.

Ангелы уважают вашу свободу воли и не станут вмешиваться, если их не призвать, — разве что ваша жизнь в опасности. Ангелы общаются с нами через интуитивные чувства и специальные сигналы.
Если вы сомневаетесь в правильности какого-то решения, всегда можно обратиться к ангелам за подтверждением. Ангельские знаки помогают нам ощутить с ними связь, укрепляют интуицию и придают нам уверенности, чтобы двигаться вперёд.
Кроме того, ангелы постоянно подают нам знаки, особенно когда хотя привлечь наше внимание. Ваши ангелы знают все ваши сокровенные желания, мечты, истинные чувства, страхи, недостатки, плюсы и минусы. Ангелы знают вашу истинную сущность как человека и духовного создания.

Когда ангелы хотят предупредить вас или напомнить вам о чём-то важном, они посылают вам знаки.

1. Звон в ушах.

Звон в ушах — очень распространённый способ связи между ангелами и человеком. Это может быть знаком поддержки, который напоминает вам, что ангелы рядом и готовы утешить вас.
Это также знак подтверждения; звон в ушах указывает на то, что ваши поступки и мысли в этот момент правильны и важны. Если вы ощущаете звон в ушах, знайте: ангелы сообщают, что вы на верном пути.

2. Число 11.

Числа — это универсальный язык, который ангелы используют для связи с нами. Повторяющиеся числа — это послание, значение которого зависит от конкретных цифр.
В частности, число 11 имеет много значений, и ангелы часто посылают его раз за разом, когда хотят вам что-то сообщить. 11 означает пробуждение. Ангелы призывают вас «пробудиться» либо в духовном смысле, либо в том смысле, что вам пора осознать какую-то истину, от которой вы отворачиваетесь (например, что отношения себя исчерпали).

3. Перья.

Если вы вдруг нашли пёрышко, это знак от ангела-хранителя: не унывайте! Это утешение, что всё будет хорошо и вы не одиноки. Не сражайтесь с проблемой в одиночку, попросите ангелов о помощи и наставлении.

4. Ястребы.

Ястреб — это символ интуиции. Ангелы посылают ястребов как знак, что вам следует следовать за своими инстинктами, потому что интуиция не подводит вас, даже если ваша точка зрения отличается от большинства. Ястреб напоминает вам, что нельзя игнорировать истину, иначе в будущем это может обернуться проблемой.

5. Странные ощущения в районе солнечного сплетения.

Чакра солнечного сплетения (расположена на 5 см ниже пупка) крайне чувствительна к энергии; именно поэтому про интуицию говорят «нутром чую». Ангелы посылают ощущения в этой области, чтобы предупредить: что-то не так!
Вы можете ощутить тошноту, напряжение, сосание или даже лёгкий дискомфорт. Не игнорируйте эти чувства — обратите внимание на то, в какой момент они проявляются.
Например, если вас начинает тошнить в присутствии какого-то человека, это знак, что вам как минимум не стоит оставаться с ним наедине.
Чем лучше вы научитесь распознавать знаки ангелов, тем более чёткой будет ваша интуиция. Если вы не понимаете какой-то знак, обратитесь к ангелам за разъяснением. Они всегда найдут способ показать вам то, что вы должны увидеть, понятным для вас образом.
Поделитесь этой статьёй с родными и близкими!

5 причин чому вчителі повинні записувати себе на відео

Всі люди від дітей до дорослих, коли вони в чомусь не впевнені, просять: «Подивись як я це роблю». І вони мають рацію, адже погляд чи думка з боку завжди може розкрити ті аспекти, які ви особисто не помічали. Але, як бути в ситуації, коли ви авторитет і від вас чекають, що ви маєте все знати, вміти та ще й навчати цьому інших. Прохання про допомогу більшість, на жаль, може сприйняти за слабкість, або не компетентність. То як бути в такій ситуації? Відповідь проста, записувати себе на відео. Сьогодні така можливість доступна кожному, адже цифровий фотоапарат, або смартфон є в більшості сімей. Розглянемо, чим ця процедура може допомогти українському учителю.
Мовні паразити
Більшість людей допускає під час живої мови безліч обмовок, слів-паразитів. Вчителі не виключення: «ану», «якто», «такби», «окей», «отже», «ммм», «еее», «ааа», «тоо», та інші які ставлять на перший погляд під сумнів вашу професійність перед колегами та батьками, а головне, перед дітьми. Адже  давно існує стереотип, що вчитель має бути взірцем у всьому. А колеги помічають ваші недосконалості, і можуть про це мовчати роками, бо гірка правда може зіпсувати з вами стосунки. Записуючи себе на відео під час уроків ви зможете діагностувати всі недоліки і самотужки їх виправити, зберігши усі чесноти у стосунках з оточуючими.
Юрій Коноваленко під час виступу на TEDxNPU. Фото Анни Лещинської.
Зовнішній вигляд
Які тут можуть бути проблеми? Кожен з нас щодня з десяток разів дивиться в дзеркало, і те що там бачимо нам або подобається, або є прийнятним для виходу в світ. Та проблема в тому, що ми бачимо себе в анфас, а головне в статиці. А як ми виглядаємо з боку, в русі, тут і криються усі невидимі деталі. Чи не задирається улюблена спідниця, чи животик не розтягує ґудзики на сорочці, і тому подібне. Переглянувши відео, ви особисто побачите проблемні моменти та зможете їх вирішити.
Професійні огріхи
Здавалось би, ви так чітко і зрозуміло пояснюєте, а діти чомусь не засвоюють, не слухають і не сприймають. А чи все, насправді, так вдало, як ми собі уявляємо. В педагогіці давно існує поняття «прокляття знань», що означає процес, коли вчитель навчає, і вимагає непомірної віддачі, але забуває, як цю ж тему було важко вивчити самому, а головне те, що педагоги роками повторюють ці теми, а учні чують і мають вивчити їх вперше. Самостійне вирішення таких аспектів, — це вже вищий пілотаж, але якщо ви помітите і докладете зусиль на менш глобальні, але від того не менше важливі аспекти, від цього виграють усі.
Голос
Голос це не тільки популярне в десятках країн талант шоу. Це один з головних інструментів будь якого педагога і вчителя, безпосередньо. І проблема лишається в тому, що наше суспільство дуже толерантне, а ми особисто дуже негативно ставимось до критики навіть конструктивної. Отож, записуючи себе, ви чітко зрозумієте, як у вас з цим компонентом. Чи не занадто тихо, або зашвидко ви говорите. А можливо у вас дуже високий голос, коли ви хилюєтесь. Перший крок до вирішення проблеми, це не почати про неї говорити, а дізнатись про її існування.
Імідж
Але давайте про позитив. Якщо ви зробили записи, переглянули і зрозуміли, що ви, як і думали до цього, еталон та взірець, поділіться отриманими записами з громадськістю, розмістивши їх на власних профілях у соціальних мережах та відеохостингах. Або, ще краще, на офіційній сторінці навчального закладу, аби батьки учнів могли зрозуміти, хто і якого рівня працює з їхніми дітьми. А колеги, як з вашого навчального закладу, так і будь-яких інших, могли б використати ваш досвід та покращити свій професійний рівень, відповідно. Це також сприяло б вашому авторитету серед учнів, адже покоління «Z» (також відоме як «MeMeMe» - «ЯЯЯ» якщо українською, тобто ті хто народився з 1993 по 2013) за авторитетів та лідерів думок сприймають тих, хто звертається до них з екранів їхніх гаджетів.
Хороші вчителі, як і хороші спортсмени, повинні постійно доводити що вони найкращі, або просто демонструвати хороші результати. Спортсмени для цього постійно дивляться відеозаписи своїх змагань та тренувань, аби працювати над помилками і вдосконалювати сильні сторони. Вчителі теж можуть отримати значну користь, користуючись цим простим, але дієвим методом. Лише спробуйте. Адже ніхто не знає, що може виявити у вас об’єктив камери.
Юрій Коноваленко, кандидат педагогічних наук для Освіта.ua
Освіта.ua
12.05.2017

Мет

одрозробка проведеного загальнотехнікумівського заходу 

День Захисника України


Ми святкуємо 40-річчя Калиніському технологічному технікуму



Немає коментарів:

Дописати коментар